Jaunumi

Husqvarna CEORA™ robotizēto zāles pļāvēju klāsts lielu zāliena platību kopšanai

ceora

Husqvarna CEORA™ robotizētais zāles pļāvējs atkarībā no vēlamās zāles kvalitātes var apstrādāt līdz pat 75 000 m² dienā, bez norobežojošajiem vadiem, tikai ar inovatīvo GPS tehnoloģiju (EPOS). Unikālā sistemātiskā pļaušanas metode nodrošina perfektu zāles kvalitāti jebkādos apstākļos, un, izmantojot Fleet Services lietotni, iespējams baudīt pilnīgu kontroli jebkurā vietā.

CEORA™ ir autonoms pļaušanas risinājums, kas maina komerciālās zālienu kopšanas nākotni. Šī satriecošā inovācija ir viegli lietojama un spēj tikt galā ar ļoti lielām platībām. Turklāt risinājums ir kluss un lietošanas laikā nerada izmešus.

Sistemātiska pļaušana paralēlos celiņos nozīmē to, ka CEORA™ ir vienlīdz efektīva gan kopjot futbola laukumus, gan citas lielās zāliena platības. Tas nodrošina nevainojamus rezultātus, vienlaikus griežot tikai mazu daudzumu zāles ar lielu precizitāti.

CEORA™ robotizētais zāles pļāvējs ir modulāra sistēma, kas ļauj izvēlēties darbam vispiemērotāko kombināciju. Novatoriskā dalītā konstrukcija ietver piedziņas bloku un priekšējo bloku.