Jaunumi

Jaunums: AKUMULATORA DZĪVŽOGU ŠĶĒRES STIHL HSA 60

Stihl HSA 60

Ar AK sistēmas akumulatora dzīvžoga šķērēm STIHL HSA 60 jūs varat efektīvi un ērti griezt pat lielus dzīvžogus ap māju un dārzu. EC motors nodrošina nemainīgu jaudu un ilgu kalpošanas laiku. Šīs STIHL HSA 60 akumulatora dzīvžogu šķēres ir piemērotas STIHL AK sistēmas litija jonu akumulatoriem. Optimāls ierīces svara līdzsvars un ērta un ergonomiska vadība.
Rotējošais daudzfunkcionālais rokturis nodrošina precīzu un, pats galvenais, ērtu darbu, apgriežot augu sānus un augšpusi. Atkarībā no lietošanas veida tos var pagriezt par 90° pa labi vai pa kreisi. Tādējādi vienmēr tiek saglabāta ergonomiski labvēlīga darba pozīcija – katru reizi griežot dažādos virzienos. Ar dimanta putekļiem pārklāts un lāzerasināts, rūdīts asmens nodrošina perfektu griezumu. Pateicoties patentētajai asmens piliena formai, zari tiek turēti un nogriezti tīri un ātri.
Ja zari ieķeras griešanas asmenī, varat aktivizēt bloķēšanas sistēmu, kas mainīs asmens virzienu un atbrīvos griešanas aprīkojumu. STIHL pretvibrācijas sistēma samazina vibrāciju rokturī, aizsargājot jūsu muskuļus un locītavas.

STIHL HSA 60 nopērkamas mūsu e veikalā: